Startlista Unghundskampen

  1. SE44863/2012 Lägernskogens Jäger äg Per-Olof Magnusson Eksjö
  2. SE31256/2013 Ulfkällas Pompe, äg Leif Strandlund, Marsliden
  3. SE20551/2013 Rozzie äg. Örjan Esbjörnsson Tandsbyn
  4. SE 28040/2013 Goldrevs Azzy  äg Mikael Käll
  5. SE 32883/2012 Skardstugans Mila äg Mats Gustafsson Örträsk
  6. SE 34292/2012 Bjurflobäckens Nicko äg. Ulf Lindgren Stugun
  7. SE28468/2012 Bergakåkens Cindy äg. Björn sandgren Ulricehamn
  8. SE31251/2013 Ulfkällas Sira äg.Sarah Häggkvist Gällö
  9. SE56816/2012  Dostarps Lisa äg. Bengt Beier Västervik
  10. SE30379/2012 Brattåsbäckens Årwa äg Tommy Jonasson Strömsund
  11. SE 46130/2013 Dostarps Märta äg. Hans & Monica B Vallgren Skövde
  12. SE 33772/2013 Trittbergets Mila äg Martin Ottosson Gäddede
  13. SE 29318/2013 Östansjöns lady äg Stefan Johansson, Tandsbyn
  14. SE 29322/2013 Östansjöns chibi äg Ingvar Englund, Köpmanholmen
  15. SE 33764/2013 Lex Birk Festis äg Pär Sjölin Norrala
  16. SE 34068/2013Rålundens Zenta äg. Gunnar Wallström
  17. SE 30380/2012 Brattåsbäckens Alice äg. Ingemar Gustafsson Borgvik
  18. SE49794/2014 Nero äg. Björn Andersson Karlstad
  19. SE26745/2014 Snökullens Ina äg. Petra Högberg Ramvik
  20. SE41348/2012 Mandylike`s Blossom äg. Markus Eriksson Ås
  21. SE 31255/2013 Ulfkällas Faxe äg. Andreas Källgren Finspång
  22. SE 48572/2014 Lillsjöns Gunde äg. Germund Freimuth Gävle
  23. SE 22704/2013 Marsjöbäckens Hulda äg. Gunnemar Abrahamsson Torestorp
  24. SE 22703/2013Marsjöbäckens Hilma äg. Gösta Lagberg Mårdaklev
  25. SE50233/2012 Trollmyrbergets Raja äg. Clara Nutti, Hammarstrand
  26. SE50234/2012 Trollmyrbergets Svaja äg. Janne Mårtensson, Alunda
  27. SE45155/2014 Rotax äg. Lars Olsson
  28. SE 42305/2013 Hagets Jullan äg. Jerry Johansson Blackstad
  29. SE50897/2013   Tjärnflons Zorro, äg Lars Gunnar Annerstedt
  30. SE58243/2012 Skogsereds Zeke äg. Tore Jarhult Varberg
  31. SE20273/2012  Kärnträffens Emil äg. Mats Gustafsson Munkabo
  32. SE56813/2012 Dostarps Lina äg. Bertil Karlsson Nässjö
  33. SE45156/2014 Roy äg. Lena Wickberg & Lars Olsson,Norrala
  34. SE59147/2013. Åhlstigens Kullan äg. Bosse Dowert Ekenässjön
  35. SE58240/2012 Skogsereds Nellie äg.Magnus Karlsson Ulricehamn
  36. SE42301/2013 Hagets Tarzan Johnny Johnsson
  37. SE30185 Spjutvikens Saba äg. Sigge Larsson Luleå
  38. SE44274/2012 Liljaskogens Zlatan äg. Jonas Grenholm
  39. SE34070/2013  Rålundens Fido äg. Fredrik Norberg Örnsköldsvik
  40. SE37071/2013 Krutholmens Edda   äg. Stig o Carolin Ögren
  41. SE59142/2013 Åhlstigens Zack II äg. Bengt Ljungberg

 

 

 

 

Startande särskilt rävprov

 

  1. SE38073/2014 Malmbäckaren Foxii  äg.Jesper Karlsson Fjällbacka
  2. SE18209/2012 Stenbrons Pimpim    äg. Magnus Olsson Skelleftå
  3. SE42023/2013 Knasbackens Clint  äg.Rickard Edin  Piteå
  4. SE41561/2012 Malmbäckaren Krut   Ägare  Nisse Persson Vissefjärda
  5. SE44118/2012 Göingebygdens Astro äg Petter Axelsson Agunnaryd

 

Några hundar vet jag inte kommer att starta pga. dåligt före och annat men det kommer att stå i prislistan sen.

Med reservation för ev. missar. Hör av er till Lars Olofsson om er hund saknas eller om något annat fel finns  larsorsa@yahoo.se  Lycka till nu önskar vi er i helgen och kör hårt.

 

Lars Olofsson, Mårten Strömberg och Per Nord